МЕБЛІ ДЛЯ ДОМУ І ОФІСУ


Реалізуємо будь-які дизайнерські ідеї!
Дивіться фото наших робіт!
При замовленні через інтернет знижка на шафи купе -15%


 
 Адреса:   м. Київ вул. Пожарского 26-В оф.4
   +38 (098)-984-03-99
   +38 (099)-189-82-00
               +38 (063)-253-92-28 (Viber)
  Email :  ryko.furniture@gmail.com

МЕБЛІ RYKO

Наша компанії більше десяти років займається проектуванням та виготовленням меблів за індивідуальними замовленнями і за цей час встигла завоювати репутацію відповідального виконавця, строго дотримує терміни.

Всі шафи купе а також корпусні меблі виготовляються на імпортному промисловому обладнанні! Ми не збираємо нашу меблі на пластикових куточках! Всі технологічні отвори і присадки під з'єднувальні елементи виробляються на комп'ютеризованому обладнанні.

Ми використовуємо в своєму виробництві найнадійніші і екологічно чисті матеріали і комплектуючі. ДСП товщиною 18 мм таких відомих фірм як: Kronospan, Swiss Krono, Egger. МДФ Egger. ДВП польського виробництва фірми Pfleiderer. Окантовочна кромка фірми REHAU товщиною 2 мм.

При великих обсягах виробництва ми домоглися максимальних знижок на матеріали у наших партнерів-постачальників. Відповідно ми можемо пропонувати максимально низькі ціни на нашу продукцію при високому її якості, а також виробляти не тільки меблі на замовлення але і серійні меблеві вироби. Наші ціни Вас приємно здивують!

При дзвінку до нас, і ми моментально прорахуємо точну вартість Вашого проекту з різними модифікаціями. При необхідності до Вас буде спрямований фахівець із зразками матеріалів і комп'ютером, який зробить якісний завмер, проконсультує Вас і прийме замовлення - оформить офіційний Договір з печаткою на виготовлення і поставку меблів. Також при необхідності Ви можете приїхати до нас в офіс і оформити офіційний Договір з круглою печаткою на виготовлення і поставку товару.

Виклик фахівця - БЕЗКОШТОВНО

Доставка і установка меблів - БЕЗКОШТОВНО (м.Київ)

Viber 063 253-92-28

WhatsApp 063 253-92-28ЩО МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ

Залишилися запитання або хочете викликати замірника?